Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Y-12 w Kenii

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 12 stycznia 2021

Dziś, 12 stycznia 2021 przed południem samolot transportowy Harbin Y-12 kenijskich wojsk lotniczych leciał z bazy Moi w Nairobi-Eastleigh na lotnisko Voi. Na jego pokładzie znajdowały się 4 osoby. Samolot nie dotarł do celu. Rozbił się w rejonie wzgórz Irima w Parku Narodowym Tsavo East niedaleko Voi w hrabstwie Taita Taveta.

Samolot transportowy Harbin Y-12 kenijskich wojsk lotniczych / Zdjęcie: KDF

Gdy znaleziono wrak, okazało się, że wszyscy lecący samolotem zginęli. W akcji poszukiwawczo-ratowniczej brali udział funkcjonariusze Kenya Wildlife Service (KWS) i Kenya Police.

Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

Rozbity samolot to dwusilnikowy górnopłat transportowy produkcji chińskiej Harbin Y-12. Należał do kenijskich wojsk lotniczych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.