Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pożar Hali przed MSPO w Kielcach

30 sierpnia 2009

W przeddzień XVII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, doszło do pożaru w najbardziej prestiżowej Hali F. Wystawcom zaproponowano miejsca zastępcze.

W gaszeniu pożaru brało udział 7 jednostek straży pożarnej. Przyczyny zdarzenia nie są na razie znane.

Żywioł rozprzestrzenił się w Hali F, czyli w miejcu, gdzie organizowano pierwsze ekspozycje i które uznawane było zawsze za najbardziej prestiżowe. Pożar doprowadził do istotnych zniszczeń. Uszkodzony został m.in. dach. Według nieoficjalnych informacji, największe straty zanotowano w rejonie stoiska nr 7, gdzie wystawia się m.in. Cenzin.

Przedstawicielom poszkodowanych podmiotów zaproponowano nową lokalizację, w niewykorzystanej Hali D. Dzięki temu kierownictwo Targów Kielce, mogło niedawno ogłosić, że MSPO odbędzie się w planowanym wcześniej terminie. Oficjalne otwarcie nastąpi jutro, o godzinie 10.00, przed wejściem do pawilonów C i D.

Problemy, wynikające z pożaru dotkną jednak również wystawców w Hali G. Możliwym będzie do nich dostęp praktycznie wyłącznie od strony ekspozycji Wojsk Lądowych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.