Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

System antyrakietowy Iranu?

Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 07 września 2009

Teheran ogłosił, że zbudował system zdolny do zwalczania pocisków samosterujących.

Informację podała irańska telewizja. Gen. bryg. Ahmad Miqani z wojsk lotniczych ogłosił, że mimo 30 lat sankcji Iranowi udaje się o własnych siłach budować nowoczesne systemy uzbrojenia. System zdolny do wykrywania i zwalczania pocisków samosterujących jest jednym z nich.

Nie podano żadnych szczegółów taktyczno-technicznych nowego systemu. Nie wiadomo nawet, czy rzeczywiście istnieje. Wiadomo, że Iran dysponuje dość nowoczesnymi systemami przeciwlotniczymi i radiolokatorami - aktywnymi i pasywnymi. Większość z nich została zakupiona za granicą lub powstała przy wsparciu zagranicznym.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.