Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Modułowe punkty szczepień w Warszawie

Służby państwowe, 07 kwietnia 2021

Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie przy ul. Szaserów został zaopatrzony w funkcjonalne moduły kontenerowe, które oferują wysokiej jakości infrastrukturę krytyczną do walki z pandemią SARS-CoV-2.

/ Zdjęcie: Modular System

Spółka Modular System przy współpracy ze Strabag Polska, zaprojektowała i dostarczyła w krótkim czasie 83 moduły, z których powstał szpital tymczasowy. Nowoczesna przestrzeń pozwoli personelowi medycznemu na pracę w bezpiecznych warunkach, a pacjentom zapewni komfort leczenia. Specjalnie stworzone strefy z częścią dekontaminacji oraz system wentylacji, skutecznie chronią przed zakażeniem. Dedykowane pomieszczenia do realizacji szczepień, pozwolą przyspieszyć proces powrotu do sytuacji sprzed pandemii. 

Wszędzie, gdzie liczy się czas i mobilność w zakresie tworzenia infrastruktury medycznej, rozwiązaniem są moduły kontenerowe Modular System. To już kolejna realizacja w ostatnim czasie. W IV kwartale ub. r. płocka spółka dostarczyła 380 modułów do budowy dwóch szpitali tymczasowych w Płocku i Ostrołęce.

Równocześnie produkowane i dostarczane były zestawy triażowe realizowane dla Agencji Rezerw Materiałowych, które polepszyły warunki wstępnej selekcji pacjentów w blisko 586 szpitalach na terenie całej Polski (1404 płockie kontenery dla obronności kraju, 2021-03-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.