Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Z Ryanairem do Sztokholmu

Lotnictwo cywilne, 07 maja 2021

Ryanair ogłosił dziś (7 maja 2021), że trzy rejsy do Szwecji, wcześniej wykonywane na lotnisko Sztokholm-Skavsta, będą lądowały w innym stołecznym porcie – Arlanda. Wszystkie połączenia realizowane będą od 31 października i staną się częścią zimowego rozkładu lotów irlandzkiego przewoźnika. 

/ Zdjęcie: Port lotniczy Sztokholm-Arlanda

Loty do portu Sztokholm-Arlanda z międzynarodowego portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy i międzynarodowego portu lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice odbywać się będą 7 razy w tygodniu, a z Warszawy-Modlina – 5 razy w tygodniu (oprócz śród i czwartków).

Przewoźnik potwierdził też otwarcie trasy z Wrocławia do duńskiego Billund (Z Wrocławia do Legolandu , 2021-05-06).

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej, powiedziała: Programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, dlatego z radością ogłaszamy nową trasę z Wrocławia do Billund, a także inne trasy z Gdańska, Krakowa i Warszawy Modlin do Sztokholmu-Arlanda, wcześniej obsługiwane na lotnisku Sztokholm-Skavsta. Połączenia będą realizowane od października i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.