Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rosjanie kupują Cessny 172

Lotnictwo cywilne, 17 września 2009

Sanktpetersburski, państwowy uniwersytet lotnictwa cywilnego podpisał umowę na dostawy 12 samolotów szkolnych Cessna 172S Skyhawk. To pierwsze, zachodnie samoloty uczelni.

Obecnie Cessna produkuje przedstawiony model S, wyposażony w silnik Lycoming IO-360-L2A o mocy 180 KM i nowoczesną awionikę Garmina. Skyhawki, budowane w różnych wersjach nieprzerwanie od 1955 są najliczniej produkowanymi samolotami na świecie. Do tej pory stworzono ich ponad 43 tys. egz. / Zdjęcie: Cessna

Na uniwersytecie uczy się 7300 studentów z 25 państw. Uczelnia ma własna szkołę lotniczą. W czasie trwających targów lotnictwa biznesowego Jet Expo w Moskwie, reprezentanci uniwersytetu i Prop Transfer - przedstawiciela Cessny w Rosji - podpisali umowę o zakupie 12 samolotów szkolnych Cessna 172S.

Zostaną one dostarczone do końca bieżącego roku. Dalszych szczegółów umowy nie ujawniono. Wartość zakupionych samolotów - biorąc pod uwagę ceny katalogowe - można szacować na 3,6 mln USD.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.