Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

4 Su-27SM dla WWS

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 września 2009

Kompania Suchoj przekazała rosyjskim WWS 4 zmodernizowane myśliwce Su-27SM.

Myśliwce zostały wyremontowane i zmodernizowane przez KnAAPO w Komsomolsku nad Amurem. Samoloty zostały oblatane i przetestowane, a później przekazane jednemu z pułków w Kraju Przymorskim. Według nieoficjalnych danych, Su-27SM otrzymuje 23. pułk myśliwski w Dzemgi (Komsomolsk nad Amurem) i 22. pm w bazie Centralnaja-ugłowaja pod Artiomem (niedaleko Władywostoku).

Do końca 2011 WWS (Wojenno-wozdusznyje siły) mają otrzymać jeszcze 8 zmodernizowanych Su-27SM i 4 Su-30M2. Na MAKS 2009 (Ponad 80 statków powietrznych dla WWS) AHK Suchoj podpisała umowę na 48 myśliwców wielozadaniowych Su-35S. Mają one zostać dostarczone WWS do 2015. Łączna wartość kontraktów na remont i dostawy tych 64 samolotów przekracza 80 mld rubli (2,3 mld USD).

Suchoj realizuje też kontrakt na produkcję 32 bombowców frontowych Su-34 (Miedwiediew latał Su-34). Te samoloty wytwarza NAPO z Nowosybirska. W ub.r. WWS otrzymały trzeci seryjny Su-34.

WWS przewidują, że w 2020 w linii pozostanie 120-140 zmodernizowanych w różnym stopniu samolotów Su-27 (SM, SM2), 30-40 myśliwców nowej generacji (PAK FA) oraz kilkadziesiąt Su-35. Produkcja seryjna Su-35 ma rozpocząć się w 2011. Docelowo WWS chcą zamówić 182 myśliwce tego typu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.