Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne zamówienie na Strykery

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 12 października 2009

Dowództwo wojsk pancernych i samochodowych US Army (TACOM), zamówiło kolejną partię kołowych transporterów opancerzonych Stryker. 352 pojazdy będą kosztować amerykańskich podatników 647 mln USD.

Zdjęcie: US Army

Zlecenie wykona GM GDLS Defense Group, joint-venture General Motors Defense i General Dynamics Land Systems, w zakładach w Sterling Heights, Anniston, Lima oraz kanadyjskim London. Dostawy tej partii rozpoczną się w czerwcu 2010 i zakończą w maju 2012.

Do tej pory amerykańskie siły zbrojne odebrały 2988 transporterów. Producent przeszkolił również w ich obsłudze 18 438 żołnierzy. Dzięki temu w Strykery przezbrojono już 7 brygadowych zespołów bojowych, w których 2 służą obecnie w Iraku, jeden w Afganistanie. Do 2013 w kołowe transportery mają zostać również przezbrojone dwie kolejne brygady.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.