Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cessna Caravan zaginęła nad Amazonią

Lotnictwo wojskowe, 29 października 2009

Brazylijski samolot Cessna Caravan z 2 członkami załogi i 9 pasażerami zaginął nad Amazonią.

Pasażerowie jednosilnikowego samolotu z napędem turbinowym to pracownicy brazylijskiego funduszu ochrony zdrowia. Należąca do Força Aérea Brasileira (FAB) Cessna C-98 Caravan zaginęła ok. 10:15 czasu lokalnego między miastami Cruzeiro do Sul, skąd wystartowała o 8:30, a Tabatinga, dokąd leciała.

W poszukiwaniach zaginionej maszyny biorą udział dwa śmigłowce H-60 Blackhawk oraz samoloty C-105 Amazonas i obserwacyjny R-99.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.