Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Zestaw do konwersji Recover P-IX

Przemysł zbrojeniowy, 06 marca 2022

Izraelski Recover Tactical zaprezentował zmodernizowany zestaw do konwersji P-IX. Jest on przeznaczony do zmiany pistoletów Glock 45 w karabinki szturmowe. Powstaje w ten sposób broń przypominająca M4.

Zestaw do konwersji Recover Tactical P-IX przeznaczony do zmiany pistoletów Glock 45 w karabinki szturmowe / Ilustracja: Recover Tactical

Recover Tactical to izraelskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu, rozwoju i produkcji akcesoriów do broni krótkiej. Jego produkty sprzedawane są głównie w USA. Głównym projektantem Recover Tactical jest Tamir Porat, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży zbrojeniowej. Pracował między innymi nad karabinem szturmowym Tavor X-95.

Sztandarowym produktem Recover Tactical jest rodzina zestawów 20/20. W podstawowej wersji to kompaktowy, lekki (350 g) zestaw, który zawiera składaną kolbę, szyny Picattiny i zapasowy uchwyt na magazynek. Zestaw 20/20 jest przystosowany do pistoletów Glock 45 9x19 mm, ale także np. Smith & Wesson i Colt 1911.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.