Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Zapraszamy na Mazury AirShow

Imprezy branżowe, Historia, Lotnictwo cywilne, Lotnictwo wojskowe, 03 sierpnia 2022

Po 2 latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 powracają pokazy lotnicze Mazury AirShow. W tym roku impreza odbędzie się w dn.6-7 sierpnia.

Zawsze na mazurskiej imprezie lotniczej gościli najlepsi piloci – Mistrzowie Polski i świata, zespoły pokazowe i indywidualni akrobaci. Podziwiano najnowocześniejsze samoloty i zabytkowe konstrukcje, nawet z początków XX w. Tak oczywiście będzie i w tym roku.

Mazury AirShow – jako eksportowe wydarzenie Warmii i Mazur – to impreza pod wieloma względami wyjątkowa. Pokazy odbywają się w niecodziennej i pięknej mazurskiej scenerii, gdzie brzegi jeziora stanowią naturalny amfiteatr dla publiczności zapewniając świetną widoczność. Tafla jeziora jest doskonałym lądowiskiem dla statków powietrznych, które rzadko goszczą na pokazach, dla wodnosamolotów czyli dla latających łodzi i samolotów-amfibii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Mazury AirShow to jedyne tej wielkości pokazy lotnicze, które można oglądać całkowicie za darmo.

Od pewnego czasu, nowatorskim aspektem upowszechniania idei Mazury AirShow ale i Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jest funkcjonowanie Studia TV AirShow transmitującego pokazy na żywo internetem w świat.

Natomiast znakomity komentarz Tadeusza Sznuka i Witolda Sokoła wprowadzający w arkana pokazów świetnych pilotów można było odbierać dzięki funkcjonowaniu własnego AirShow Radio. Te nowatorskie formy i doświadczenia będziemy kontynuowali również w tym roku.

A więc zapraszamy na Mazury, na wiele naszych inicjatyw lotniczych, a w szczególności na międzynarodowy zlot i już tradycyjne mazurskie pokazy lotnicze. Więcej informacji na stronie http://mazuryairshow.pl/

Jednym z patronów medialnych Mazury AirShow jest ML Skrzydlata Polska.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.