Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drugi lot PAK FA

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 12 lutego 2010

Dziś wykonał drugi lot prototyp rosyjskiego myśliwca PAK FA. Tym razem samolot poleciał w standardowym kamuflażu WWS.

Drugi lot PAK FA, podobnie jak pierwszy (PAK FA oblatany), odbył się w Komsomolsku nad Amurem. Pilotem był także Siergiej Bogdan. Lot trwał 57 minut. Samolot był pomalowany w standardowy szaro-biały kamuflaż rosyjskich WWS (na razie producent nie udostępnił zdjęć).

Prototyp PAK FA ma wykonać jeszcze kilka lotów w Komsomolsku nad Amurem, po czym zostanie przetransportowany do Żukowskiego pod Moskwą. Eksperci zwracają uwagę na to, że samolot pozbawiony jest radiolokatora, docelowej awioniki, czy uzbrojenia. Na razie więc można badać tylko jego właściwości aerodynamiczne.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.