Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

PAK FA w kamuflażu

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 22 lutego 2010

PAK FA wykonał już 3 loty testowe. 2 z nich w standardowym kamuflażu WWS.

Zdjęcie: AWPK Suchoj

Po pierwszym locie prototyp (demonstrator) rosyjskiego myśliwca wielozadaniowego 5. generacji otrzymał kamuflaż WWS (Drugi lot PAK FA) - nieregularne łaty biało-szaro-niebieskie (podobne jak na drugim prototypie Su-35). Na samolocie pojawił się też numer burtowy - 51.

15 lutego prototyp PAK FA wykonał trzeci lot testowy. Trwał on blisko godzinę - podobnie jak poprzednie. Według nieoficjalnych informacji, po trzecim locie rozpoczęto demontowanie samolotu, który ma zostać przetransportowany do LII im. Gromowa w Żukowskim pod Moskwą, gdzie testy będą kontynuowane.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.