Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ostatnie loty F-16

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 04 marca 2010

Piloci z 174th Fighter Wing wykonają w sobotę ostatnie loty myśliwcami F-16 z bazy Syracuse. Później jednostka będzie używać wyłącznie bezpilotowców.

Oficjalne pożegnanie z myśliwcami F-16 odbędzie się 6 marca o 14:00. Dwa samoloty odlecą z Hancock Field po specjalnej ceremonii.

Wczoraj trzej piloci z jednostki wykonali ostatnie loty treningowe. Na F-16 polecieli ppłk Scott D. Brenton z New York Air National Guard, płk Kevin Bradley, dowódca 174th Fighter Wing i ppłk Sean McQuaid. Płk Brenton jest jednym z 25 pilotów na świecie, którzy wylatali na F-16 ponad 4 tysiące godzin.

174th Fighter Wing zostanie przekształcone w jednostkę operującą samolotami bezzałogowymi. Już od końca ubiegłego roku piloci-operatorzy z jednostki kierują bsl MQ-9 Reaper w lotach bojowych na Afganistanem (i zapewne także Pakistanem). Korzystają przy tym z łączy satelitarnych


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.