Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwie ofiary katastrofy śmigłowca

Lotnictwo cywilne, 07 marca 2010

W locie na niskiej wysokości rozbił się w Teksasie śmigłowiec R-22. Dwaj znajdujący się na jego pokładzie myśliwi zginęli.

Do katastrofy doszło wczoraj rano w La Salle County. Śmigłowiec rozbił się ok. 11:30 na prywatnym rancho, ok. 20 km od Cotulla w Teksasie. Dwaj mężczyźni, którzy asystowali ze śmigłowca Robinson R-22 w polowaniu, utracili nad nim kontrolę w locie na małej wysokości. Obaj zginęli na miejscu. Trzecia osoba znajdująca się na pokładzie, została ranna.

W katastrofie zginął 40-letni zawodowy pilot Brian Faglie z Uvalde, który pilotował śmigłowiec i jego przyjaciel Dale Jones z Houston.

Rozbity Robinson R-22 był własnością Williama Rossa Thompsona.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.