Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

3 ofiary zderzenia nad Florydą

Lotnictwo cywilne, 21 marca 2010

W wyniku zderzenia nad Florydą 2 lekkich samolotów zginęły 3 osoby.

Do zderzenia doszło wczoraj o 11:51 nad rolniczym terenem w centralnej Florydzie, ok. 6 km od Williston, w pobliżu drogi 322. Mały samolot klasy Experimental RV-6 zderzył się z Piperem PA-32, który wystartował z Williston Municipal Airport (ok. 50 km od Gainesville) - lokalnego lotniska używanego przez małe samoloty. Jeden z samolotów - Piper PA-32 całkowicie spłonął spadając na drzewa..

Jedna z ofiar katastrofy została zidentyfikowana jako 73-letni Lee Hanley Sentman III z Ocala. Jego zbudowany z zestawu samolot Van´s RV-6 nr rej. N788NL, nr ser. 002, wystartował z Ocala Municipal Airport, który znajduje się ok. 50 km od Williston.

Zbudowany w 1976 Piper PA-32R-300 Lance, nr rej. N823AG, nr ser. 32R-7780066, w którym zginęły 2 osoby, był zarejestrowany na ARO Wings w Morriston na Florydzie. Pasażerów na razie nie udało się zidentyfikować.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.