Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

2 ofiary katastrofy Bonanzy

Lotnictwo cywilne, 02 kwietnia 2010

We wczorajszej katastrofie samolotu Beechcraft Bonanza w Ohio zginęły dwie osoby.

Samolot leciał do DuPage Airport na przedmieściach Chicago. Rozbił się krótko przed 13:00 w rejonie lotniska Wright Brothers w Ohio, z którego wystartował. Pilot zauważył otwarte drzwi przedziału ładunkowego i próbował wrócić na lotnisko, by je zamknąć. Bonanza rozbiła się tuż przed pasem. Dwie osoby, które znajdowały się na jej pokładzie, zginęły. Samolot spłonął. Po katastrofie lotnisko było zamknięte przez ok. 1,5 godziny.

Samolot Beechcraft B36TC Bonanza, nr rej. N4BA, nr ser. EA-356, wyprodukowany w 1983, należał do Poelking Air LLC w New Castle w Delaware.

W katastrofie zginął Tom Hausfeld I jego córka Kacie, studentka University of Dayton. Byli mieszkańcami Springboro. Zwłoki zidentyfikował koroner na podstawie danych stomatologicznych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.