Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Letni rozkład lotów z Łodzi

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 30 marca 2024

W tegorocznym letnim rozkładzie lotów z Łodzi znalazło się 7 połączeń regularnych, obsługiwanych przez linie Ryanair i 7 tras czarterowych.

Wszystkie połączenia regularne z Łodzi obsługiwane są przez linie Ryanair / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Wśród połączeń regularnych znalazły się: Alicante (wtorki), Bruksela-Charleroi (poniedziałki i czwartki), Dublin (czwartki i niedziele), Nottingham/East Midlands (piątki i niedziele), Londyn-Stansted (wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele), Malaga (poniedziałki i piątki) i Mediolan-Bergamo (środy, soboty i niedziele).

W letniej ofercie lotów czarterowych, wykonywanych na zlecenie biur podróży przez takich przewoźników jak m.in.Enter Air, Buzz i Smartwings znalazły się loty do Burgas w Bułgarii, na Kretę, Rodos i do Zakynthos w Grecji, do Enfidhy w Tunezji oraz do Antalyi i Bodrum w Turcji (Dobry wynik łódzkiego lotniska, 2024-01-09).

Jeśli w wyczarterowanym przez biuro samolocie zostają wolne miejsca, wtedy klienci mają możliwość wykupić sam przelot do Turcji, Bułgarii, Grecji lub Tunezji.

Zainteresowani mają też możliwość wykupienia wczasów zorganizowanych w biurze podróży z wykorzystaniem lotów wykonywanych przez linie Ryanair z Łodzi do Alicante, Malagi i Mediolanu-Bergamo. Usługa ta, nosząca nazwę pakietowanie dynamiczne jest jakby połączeniem lotu regularnego z czarterem. W takim przypadku pasażer kupuje usługę w biurze podróży (przelot samolotem Ryanair, hotel, wyżywienie, transfer, ubezpieczenie).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.