Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Letnia oferta lotów z Bydgoszczy

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 31 marca 2024

W tegorocznym wiosenno-letnim rozkładzie lotów z Bydgoszczy znalazło się 7 regularnych połączeń, obsługiwanych przez trzech przewoźników.

W tegorocznym letnim rozkładzie lotów z Bydgoszczy PLL LOT mają przywrócić sezonowe loty do Krakowa / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Najwięcej tras znalazło się w ofercie linii lotniczych Ryanair, obejmującej: Birmingham, Bristol, Londyn-Luton i Londyn-Stansted.

W ofercie PLL LOT, poza lotami do Warszawy na Lotnisko Chopina, znalazły się też rejsy do Krakowa, które mają zostać wznowione 27 kwietnia 2024. Wyloty z Bydgoszczy do Krakowa zaplanowane zostały na soboty i wtorki, natomiast rejsy w odwrotnym kierunku mają się odbywać w piątki i poniedziałki (PLL LOT wznawiają trasę Kraków – Bydgoszcz, 2023-04-28).

W letnim rozkładzie lotów Wizz Air mają zwiększyć liczbę rejsów z Bydgoszczy na lotnisko Londyn-Luton do trzech, wykonywanych we wtorki, czwartki i soboty.

Wśród kierunków czarterowych znalazły się loty do Antalyi i Burgas oraz na Kretę (Heraklion), Rodos i Majorkę, która jest tegoroczną nowością.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.