Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa samolotu US Navy

Lotnictwo wojskowe, 13 kwietnia 2010
W katastrofie należącego do US Navy samolotu odrzutowego T-39 Sabreliner zginęły co najmniej 3 osoby.

Do katastrofy doszło wczoraj niedaleko Blue Ridge w Fannin County, w stanie Georgia ok. 16:00. Mały odrzutowiec T-39, używany do celów szkolnych uderzył w dom, a jego szczątki spadły na okoliczne pola. Wrak samolotu spłonął. W samolocie były prawdopodobnie 4 osoby. Śmierć 3 z nich, w tym pilota, potwierdziła FAA (Federal Aviation Administration).

Rozbity, dwusilnikowy, 8-miejscowy T-39 Sabreliner stacjonował w Pensacola Naval Air Station na Florydzie. Należał do Training Squadron 86. Jednostka ta specjalizuje się w szkoleniu nawigatorów dla US Navy i US MC.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.