Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Miejsce katastrofy Tu-154M

Lotnictwo wojskowe, 13 kwietnia 2010

Katastrofa pod Smoleńskiem ciągle nie została dobrze opisana. Prowadzący dochodzenie nie poinformowali szczegółowo o przebiegu zdarzeń. Prezentowane zdjęcia, rzucają trochę światła na ten tragiczny wypadek.

Pierwsze ze zdjęć to satelitarny obraz miejsca katastrofy. Widoczne są szczątki prezydenckiego samolotu, rozrzucone na sporej przestrzeni. Na podstawie tego obrazu, można określić tor lotu maszyny.

Drugie ze zdjęć, to obraz satelitarny lotniska Smoleńsk-Siewiernyj, z nałożonym obrazem po katastrofie. Czerwonymi liniami zaznaczono - po prawej stronie - oś pasa startowego, po lewej - tor lotu Tu-154M Lux, zaraz przed zderzeniem z ziemią.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.