Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Sezon wakacyjny w Radomiu

Transport lotniczy, Lotnictwo cywilne, 06 czerwca 2024

Lotnisko Warszawa-Radom ogłosiło rozpoczęcie wakacyjnego czarterowego. Oznacza to nowe połączenie. Łącznie od czerwca do końca września pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania z lotniska w Radomiu na 6 trasach.

/ Zdjęcie: Warszawa-Radom

23 czerwca na lotnisku w Radomiu pojawi się nowy przewoźnik –- Air Montenegro. Rejsy do Podgoricy, obsługiwane przez czarnogórską linię lotniczą, oferuje biuro podróży Rego-Bis. Loty będą odbywać się raz w tygodniu, w niedzielę, aż do końca września.

W okresie urlopowym rejsy z Radomia w różnych kierunkach będą odbywać się codziennie. Pierwsze wakacyjne loty wystartowały już 25 maja. W ofercie Lotniska Warszawa-Radom znajdują się połączenia czarterowe do: Antalyi, Tirany i wspomnianej wcześniej Podgoricy. W siatce lotów nie zabraknie też rejsów regularnych do Larnaki obsługiwanych przez Wizz Air. Na pokładzie maszyn PLL LOT w te wakacje z Radomia polecieć będzie można do: Rzymu, Tirany i Prewezy.

W maju Lotnisko Warszawa-Radom obsłużyło 5802 podróżnych. Łącznie od początku roku z radomskiego portu skorzystało 31207 osób (Wyniki Radomia w 2023, 2024-01-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.