Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Szkolenie obsług RWŁC-10/T

Przemysł zbrojeniowy, 07 czerwca 2024

Transbit prowadzi cykl szkoleń dla przyszłych użytkowników i instruktorów najnowszej wersji aparatowni RWŁC-10/T. Szkolenia są prowadzone na obecnie przekazywanych aparatowniach w formie zajęć teoretycznych z obsługi sprzętu i zajęć praktycznych z wykorzystania nowego sprzętu w warunkach bojowych. Szkolenie jest realizowane od maja br. i ma się zakończyć w tym miesiącu.

Transbit dostarcza i doposaża aparatownie RWŁC-10/T w ramach konsorcjum z WZŁ-1 / Zdjęcie: Transbit

W trakcie szkoleń zostaną przeszkoleni użytkownicy przekazywanych aktualnie aparatowni RWŁC-10/T, użytkownicy przekazanych aparatowni w roku 2023 w ramach szkoleń uzupełniających i instruktorzy.

Umowa na modyfikację aparatowni do standardu RWŁC-10/T została podpisana z Agencją Uzbrojenia MON w 2022 przez Konsorcjum WZŁ-1 i Transbit. Łącznie przewidziano dokompletowanie 58 aparatowni. Transbit odpowiedzialny jest za dostawę najnowszej generacji sprzętu telekomunikacyjnego i oprogramowania zarządzającego.

W ramach dokompletowania aparatowni RWŁC-10/T Transbit dostarczył, m.in.: Radiolinie Cyfrowe- R-450A-02, Zespoły Zakończeń Liniowych ZZL-12E1-02, autorski system teleinformatyczny SMiKO (System Monitorowania i Konfigurowania Obiektu), który przeznaczony jest do zarządzania, konfiguracji i monitorowania w sposób graficzny, z pulpitu operatora, urządzeń sieciowych i teletransmisyjnych znajdujących się w aparatowni (Badania radiolinii R-460AM-2, 2024-04-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.