Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates partnerem turnieju Wimbledon

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 02 lipca 2024

Linie Emirates po raz pierwszy są oficjalnym partnerem wielkoszlemowego turnieju tenisowego odbywającego się na trawiastych kortach All England Lawn Tennis and Croquet Club w Wimbledonie – dzielnicy Londynu. Tegoroczna, 137. edycja rozgrywek, odbywa się od 1 do 14 lipca br.

Specjalna naklejka pozostanie na A380 przez cały okres trwania turnieju na trawiastych kortach All England Lawn Tennis and Croquet Club w Wimbledonie / Ilustracja: Emirates

Aby uczcić swój wielki debiut arabskie linie zaprezentowały specjalne malowanie A380 z logo Wimbledonu umieszczonym pomiędzy dwiema sylwetkami tenisistów. Specjalna naklejka pozostanie na A380 przez cały okres trwania turnieju, a samolot będzie obsługiwał połączenia m.in. do Londynu-Heathrow, Manchesteru, Waszyngtonu, Paryża, Nowego Jorku (JFK), Casablanki, Zurychu, Brisbane, Barcelony i Perth (Nowy salonik Emirates na CDG, 2024-06-25).

Emirates wprowadząi też smak Wimbledonu na pokładach wszystkich swoich lotów do i z Wielkiej Brytanii w lipcu. Pasażerowie klasy ekonomicznej i ekonomicznej premium będą mogli delektować się musem z serka śmietankowego, kompotem truskawkowym, kruszonką z orzechów laskowych i sernikiem truskawkowym.

Na pasażerów klasy pierwszej i biznes czeka poczęstunek złożony z truskawek i śmietany, pysznych wypieków i babeczek cytrynowo-truskawkowych z logo turnieju. Podróżni będą mogli także poczuć klimat Wimbledonu, delektując się specjalnie przygotowanymi koktajlami Pimms serwowanymi w salonie pokładowym A380.

Pasażerowie dostrzegą również markowe podstawki pod napoje i zagłówki w różnych kabinach. Pasażerowie pierwszej klasy podróżujący z Dubaju do Wielkiej Brytanii otrzymają również ręczniki z logo Wimbledon 2024.

Osoby śledzące turniej będą znały jego wyniki na bieżąco, ponieważ Emirates będą transmitować mecze na żywo w poczekalniach w Dubaju i Wielkiej Brytanii, a także w systemie rozrywki pokładowej. Dostępny będzie również oficjalny film, zawierający wszystkie wydarzenia z zeszłorocznego Wimbledonu, a także inne filmy fabularne o tenisie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.