Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Chiny kopiują Su-34?

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 27 kwietnia 2010

W 2008 chińska kompania AVIC prowadziła badania aerodynamiczne modelu rosyjskiego samolotu uderzeniowego Su-34. Nie wiadomo, czy Chińczycy skopiują ten samolot.

Zdjęcie modelu w czasie badań tunelowych udostępnił portal china-defense.com. Pochodzi z początku roku 2008. Wykonano je w laboratorium koncernu AVIC 1.

Nie wiadomo, czy któreś z chińskich przedsiębiorstw kopiuje Su-34, czy pracuje nad modyfikacją własnych konstrukcji, na podstawie prowadzonych badań. Możliwym również jest, że celem testów jest uzyskanie pełnych chrakterystyk samolotu, w celu obrony przed ewentualnym atakiem z ich udziałem.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.