Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

50-tysięczny AN/PRC-117F

Przemysł zbrojeniowy, 30 kwietnia 2010

Amerykański Harris dostarczył 50-tysięczny egz. radiostacji AN/PRC-117F.

AN/PRC-117F była pierwszą radiostacją, łączącą w sobie możliwość tradycyjnego komunikowania się w zasięgu fal radiowych, jak również za pomocą łącz satelitarnych / Zdjęcie: Harris Co.

Związana z tym specjalna uroczystość, została zorganizowana w dowództwie US Marine Corps Systems Command. Zajmuje się ono obecnie wyposażaniem w radiostacje samochodów patrolowych klasy MRAP.

AN/PRC-117F jest powszechnie wykorzystywana jako radiostacja plecakowa lub pokładowa (samochodowa) we wszystkich rodzajach sił zbrojnych USA, w także w 30 innych państwach.

Działa ona w zakresie 30-512 MHz i zapewnia kodowany przekaz informacji. Można również ją wykorzystać do nawiązania łączności za pomocą satelitarnej. Jest częścią Over-the-horizon Satellite Communications and Improved Dual Command and Control Console. Jest stale modyfikowana.

Stała się podstawą do opracowania zestawów nowej generacji, w tym AN/PRC-152 i AN/PRC-117G.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.