Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lot PAK FA z Żukowskiego

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 30 kwietnia 2010

Rosyjski myśliwiec nowej generacji PAK FA (T-50) wykonał wczoraj pierwszy lot z lotniska w podmoskiewskim Żukowskim.

To pierwszy lot PAK FA po przetransportowaniu samolotu do lotniczego ośrodka badawczego im. Gromowa w Żukowskim. Poprzednich 6 lotów samolot wykonywał z lotniska fabrycznego KnAAPO w Komsomolsku nad Amurem. Do Żukowskiego trafił 8 kwietnia na pokładzie samolotu transportowego An-124 (PAK FA w Żukowskim). Obok egzemplarza lotnego - T-50-1, przewieziono wówczas symulator do testów naziemnych - T-50-KNS (kompleksnyj naturnyj stiend).

Podobnie jak w poprzednich lotach, prototyp pilotował oblatywacz Siergiej Bogdan. Samolot wystartował o 12:46. Lot trwał 39 minut.Zdjęcia: striżi.ru


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.