Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Torpedowy C295

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Marynarka wojenna, 10 maja 2010

Przedstawiciele Airbus Military poinformowali o pierwszej, udane próbie zrzutu torpedy z pokładu C295 MPA.

Morska wersja C295M do tej pory była oferowana wyłącznie w wersji obserwacyjno-ratowniczej. Obecne próby powinny doprowadzić do powstania modelu do zwalczania okrętów podwodnych / Zdjęcie: Airbus Military

Samolot nowej wersji został wyposażony w dwa węzły podwieszeń pod skrzydłami. Ćwiczebna torpeda, przeznaczona do zwalczania okrętów podwodnych, został umieszczona pod jednym z nich. Drugi węzeł może być przeznaczony np. dla boi sonarowych.

Dzięki temu C295 MPA zyska możliwość aktywnego zwalczania okrętów podwodnych i zastępowania licznej floty starzejących się samolotów morskich typu P-3 Orion czy Breguet Br.1150 Atlantique.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.