Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne opóźnienie Boeinga 787

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 16 lipca 2010

Boeing ogłosił, że z powodu problemów technicznych może nastąpić kolejne opóźnienie dostaw Dreamlinera. Pierwszy samolot zostanie dostarczony dopiero na początku 2011.

To już szóste opóźnienie w programie budowy Boeinga 787. Sięgnie ono zapewne aż 2,5 roku. Według analityków, koncern z Chicago popełnił wiele błędów w konstrukcji i schemacie produkcji nowego samolotu (Boeingi 787 uziemione, 2010-06-25). Tym razem powodem opóźnienia są kłopoty z systemami pokładowymi samolotu. Wykryto je w czasie kolejnej inspekcji badanych w locie prototypów.

Jeszcze niedawno Boeing twierdził, że pierwszy odbiorca Dreamlinera - japońskie linie ANA, otrzymają ostatecznie pierwszy samolot w grudniu 2010. Media donosiły, że koncern wszelkimi siłami stara się dotrzymać tego terminu. Teraz okazało się, że dostawa opóźni się o kilka kolejnych tygodni. Tyle ile powinna potrwać modyfikacja wyposażenia. ANA planują, że pierwszy lot Boeinga 787 odbędzie się na trasie Tokio - Pekin.

Pierwsza publiczna prezentacja nowego samolotu koncernu z Chicago ma mieć miejsce w przyszłym tygodniu na salonie w Farnborough.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.