Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa w Izraelu

Lotnictwo cywilne, 14 sierpnia 2010

W katastrofie samolotu ultralekkiego Zenair CH 701 w pobliżu kibucu Shiller zginęły dwie osoby.

Do katastrofy doszło przed 19:00. Dwumiejscowy samolot ultralekki rozbił się na polu w pobliżu kibucu Shiller niedaleko Rehovot w regione Shfela. Przybyła na miejsce katastrofy ekipa ratownicza znalazła zwłoki dwóch osób w kabinie. Byli to mężczyźni w wieku ok. 50 lat.

Nie wiadomo co było przyczyną katastrofy. Według świadków, samolot zaczął tracić wysokość i w efekcie rozbił się, przełamując na pół. Badaniem przyczyn katastrofy zajmuje się specjalna komisja, na czele której stoi Yitzhak Raz z Ministerstwa Transportu.

Rozbity samolot to dwumiejscowy górnopłat Zenair STOL CH 701 nr rej. 4X-HFM (zdjęcie: 4X6ZK).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.