Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Pipera Seminole

Lotnictwo cywilne, 25 września 2010

Kilka kilometrów od Minocqua rozbił się dwusilnikowy Piper Seminole. W katastrofie zginęły 2 osoby.

Samolot Piper PA-44-180 leciał z Aurora Municipal Airport w stanie Illinois do Lakeland Airport. Rozbił się wczoraj ok. 21:00 na kilka kilometrów przed docelowym lotniskiem, ok. 5 km na północny zachód od Minocqa w stanie Wisconsin, wpadając do rzeki Trout. Wrak samolotu znaleziono 2 godziny po katastrofie. Wyciągnięto z niego zwłoki 2 osób.

Szeryf departmentu Vilas County poinformował, że ofiary katastrofy to 26-letni Kevin Mc Cabe z La Grange w Illinois i 68-letni Pierce Mc Cabe z Hinsdale w Illinois.

Rozbity samolot to Piper PA-44-180 Seminole, nr rej. N570ER, nr ser. 4496146 (zdjęcie: Matthew C. Johnson). Należał do J.A. Aero Inc. w Sugar Grove w stanie Illinois.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.