Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zamówienie na 60 B737

Lotnictwo cywilne, 06 października 2010

Boeing i nowopowstała spółka leasingowa Air Lease Corporation (ALC), zakończyły przedwczoraj negocjacje, w sprawie zakupu 54 Boeingów 737-800, z opcją na kolejne 6 egz.

Rysunek: Boeing

Ostateczna umowa zakłada dostarczenie przez Boeinga 54 samolotów do 2017, z opcją na kolejne 6 maszyn. Wartości kontraktu nie ujawniono. Wiadomo jednak, że jest ona największa, wśród podpisanych przez amerykański koncern w bieżącym roku.

Wstępne porozumienie zawarto w czasie lipcowych targów lotniczych Farnborough (zobacz: Udane Farnborough). Szczegółowe negocjacje, w sprawie warunków technicznych i finansowych dostaw trwały przez ostatni miesiąc.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.