Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa śmigłowca w Irlandii Północnej

Lotnictwo cywilne, 24 października 2010

W katastrofie śmigłowca Agusta w Irlandii Północnej zginęły co najmniej 3 osoby.

Śmigłowiec Agusta wystartował wczoraj z lotniska St Angelo w Enniskillen w hrabstwie Fermanagh, kierując się do Walii. Do katastrofy doszło ok. 16:00 w masywie Mourne Mountains w Co Down. Świadkowie widzieli spadający śmigłowiec niedaleko ośrodka wypoczynkowego Leitrim Lodge koło Hilltown.

Według lokalnej policji, w 8-miejscowym śmigłowcu Agusta 109, należącym do prywatnego właściciela, leciał pilot i 2 pasażerów z południowo-wschodniej Anglii. Wszyscy zginęli.

Rozbity śmigłowiec to Agusta A109A II nr rej. N2NR, nr ser. 7350, wyprodukowany w 1986 (zdjęcie: Ken Meegan). Jego właścicielem był N2NR Inc.


Drukuj Góra