Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

RUAG dla Airbusa

Lotnictwo cywilne, 24 października 2010

RUAG podpisał nową, rozszerzoną umowę z Airbusem, o dostawach i kontroli podzespołów dla samolotów pasażerskich. Jego wartość to 85 mln CHF (62 mln Euro) rocznie.

Montaż części sekcji kadłuba Airbusa 320 / Zdjęcie: RUAG

RUAG jest dostawcą części kadłuba, krawędzi skrzydeł oraz wingletów dla europejskiego koncernu. W ramach podpisanej w piątek umowy, będzie również przeprowadzał kontrole i montaż podzespołów od innych poddostawców, przejmując część obowiązków zakładów Airbusa. Zdecydowała o tym przede wszystkim wysoka jakość wykonania prac przez międzynarodowe przedsiębiorstwo, z siedzibą w Szwajcarii.

Kontrakt dotyczy montażu części sekcji kadłubów, różnych modeli z oferty Airbusa i będzie obowiązywał od 3 do 6 lat, w zależności od typu samolotu. Jego roczna wartość to 85 mln CHF, z możliwością zwiększenia zamówień.

Dzięki umowie, RUAG stworzy ok. 620 nowych miejsc pracy, w tym 440 w niemieckim Oberpfaffenhofen oraz 180 w szwajcarskim Emmen.


Drukuj Góra