Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

20 Airbusów dla Vietnam Airlines

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 28 grudnia 2007

Na mocy prawdopodobnie ostatniej w tym roku umowy, Airbus sprzeda 10 A350-900 XWB i 10 A321 dla wietnamskich linii lotniczych.

Państwowe linie lotnicze Vietnam Airlines wzbogacą się o 10 A350 w konfiguracji dla 314 pasażerów. Będą napędzane silnikami Rolls-Royce Trent XWB. Terminu dostaw nie podano. Wiadomo jednak, że pierwsze A350 zostaną przekazane odbiorcom w 2013. Tymczasem otwierająca portfel zamówień umowa na nowy samolot została zawarta w styczniu 2007, zaś tylko na targach lotniczych w Paryżu i Dubaju Airbus podpisał umowy na dostawy 306 maszyn tego typu.

Obecnie wietnamski przewoźnik wykorzystuje 10 Boeingów B777-200, 3 Airbusy A-330, 10 A320, 10 A321 (trwają dostawy kolejnych 5 samolotów tego typu) oraz 12 Fokkerów 70 i ATR72.

Zamówione kilka dni temu A321 trafią do Vietnam Aircraft Leasing Company, spółki-córki Vietnam Airlines.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.