Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wegmann jedynym właścicielem KMW

Przemysł zbrojeniowy, 21 grudnia 2010

W ostatni piątek niemiecka Siemens AG sprzedała 49% udziałów w Krauss-Maffei Wegmann dla Wegmann Group, która stała się jedynym właścicielem zakładów zbrojeniowych.

</span>Największym przedsięwzięciem KMW będzie w najbliższych latach współuczestniczenie - z Rheinmetallem - w produkcji bwp Puma dla Bundeswehry / Zdjecie: KMW

Umowę podpisano 17 grudnia. Zakłada zbycie wszystkich udziałów Siemensa, na rzecz grupy Wegmann, która posiadała już pakiet kontrolny 51% akcji KWM. Transakcja oczekuje na aprobatę federalnych instytucji antymonopolowych.

Obie strony uzgodniły, że nie poinformują o wartości kontraktu. Koszt powinien być jednak stosunkowo duży. Producent niemieckich pojazdów pancernych wygenerował w ubiegłym roku obrót w wysokości ok. 1,2 mld Euro. Porozumienie wejdzie w życie w pierwszym kwartale 2011.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.