Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Prezentacja M-346 dla Włoch

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 22 grudnia 2010

W zakładach Alenia Aermacchi w Venegono odbyła się wczoraj prezentacja pierwszych dwóch samolotów szkolno-bojowych M-346 dla włoskich wojsk lotniczych.

</span>Jeden z prezentowanych Masterów. Wojsko otrzyma go za wiosną przyszłego roku / Zdjęcie: Alenia Aermacchi

Samoloty zostaną przekazane wojsku wiosną 2011. Trafią do eksperymentalnej jednostki wojsk lotniczych w bazie Pratica di Mare, na południe od Rzymu. Odbędzie się tam szereg dalszych testów, również pod kątem stworzenia standardów ich wykorzystywania do szkolenia pilotów.

Para Masterów otworzy proces dostaw 6 samolotów dla Aeronautica Militare. Wszystkie zostaną przekazane do końca 2011. Włoskie wojska lotnicze złożyły na nie zamówienie - z opcją na 9 kolejnych - w ubiegłym roku (zobacz: Zamówienie na M-346 Master).

Przedstawiciele Aermacchi poinformowali również, że działa już zautomatyzowana linia produkcyjna M-346. Montowane są na niej nie tylko samoloty dla Włoch, ale również 12 egz. dla wojsk lotniczych Singapuru.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.