Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zatrzymanie dowódcy WWS Białorusi

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 24 grudnia 2010

Ministerstwo obrony Białorusi poinformowało o zatrzymaniu dowódcy WWS i PWO gen. Igora Azarenoka pod zarzutem nadużycia władzy.

Białoruskie ministerstwo obrony poinformowało o zatrzymaniu dowódcy WWS i PWO (wojsk lotniczych i obrony powietrznej) gen. mjr. Igora Azarenoka (zdjęcie: bobruisk.ru). Został on zatrzymany na podstawie art. 455 Kodeksu Karnego, pod zarzutem nadużycia władzy. Innych szczegółów ministerstwo i agencje nie podają.

Obowiązki dowódcy WWS i PWO przejął szef sztabu i pierwszy zastępca, gen. Siergiej Liemieszewskij.

Igor Azarenok urodził się w 1962. W 1992 ukończył Akademię WS im. Ju. A. Gagarina. W 2000 ukończył Akademię wojskową SG SZ Federacji Rosyjskiej i został mianowany naczelnikiem oddziału operacyjnego, zastępcą szefa sztabu WWS Białorusi. Dowódcą WWS i PWO został 16 listopada 2006.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.