Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wypadek Goshawka

Lotnictwo wojskowe, 30 grudnia 2010

Samolot szkolno-treningowy T-45 Goshawk z bazy Pensacola rozbił się wczoraj w Jefferson County. Obu pilotom udało się katapultować.

Samolot MDD T-45 Goshawk z Training Squadron 86 Sabrehawks z Naval Air Station Pensacola wykonywał rutynowy lot treningowy. Rozbił się około 10:15. Samolot spadł na bagnisty, zalesiony teren na północnej Florydzie, ok. 30 km od Tallahassee Regional Airport.

Obu pilotów z miejsca wypadku zabrał śmigłowiec. Przewiózł ich do Tallahassee Memorial Hospital. Żaden z pilotów nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Goshawki są eksploatowane w Naval Air Station Pensacola od niedawna. Pierwsze samoloty tego typu pojawiły się tam w 2008. Zastąpiły przestarzałe T-2 Buckeye.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.