Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Cessny 172 w Serbii

Lotnictwo cywilne, 10 kwietnia 2011

Dziś w środkowej Serbii rozbiła się turystyczna Cessna 172N. Zginął pilot i dwóch pasażerów.

Do katastrofy doszło koło miejscowości Mrcajevci, ok. 200 km na południe od Belgradu. Według pierwszych informacji, jednosilnikowa Cessna 172 zahaczyła o przewody elektryczne. Rozbiła się około 14:00, pół godziny po starcie z lotniska Preljina. Spadła na podwórze w pobliżu zabudowań. Zginął pilot i dwóch pasażerów. Na ziemi nie było ofiar.

Rozbita Cessna 172N nr rej. YU-DNK (zdjęcie: Slobodan Trifunović) była własnością pilota, 60-letniego Milana Vukovića, który zginął w katastrofie. Była przez niego wykorzystywana do lotów widokowych dla turystów. Pasażerowie, którzy zginęli to 34-letni Goran Ivanković i 36-letni Dragutin Đorem.


Drukuj Góra