Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

4 ofiary katastrofy Barona

Lotnictwo cywilne, 23 kwietnia 2011

W katastrofie samolotu Beechcraft Baron w stanie Kansas zginęły 4 osoby - młode małżeństwo i dwie kilkuletnie córki.

Samolot Beechcraft Baron wystartował z Scott City wczoraj o 10:30. Leciał do Topeka Phillip Billard Airport w warunkach IFR. Rozbił się ok. 5 km od celu w czasie podejścia do lądowania, ok. 12:05. Samolot uległ całkowitemu rozbiciu i spłonął. Policja przybyła na miejsce katastrofy ok. 12:20.

Pilot nie informował o żadnych problemach. Przed katastrofą samolot przeleciał tuż nad linią wysokiego napięcia. Było pochmurnie i deszczowo, ale pod chmurami widzialność była zadowalająca.

Zginęły wszystkie 4 osoby znajdujące się na pokładzie samolotu - młode małżeństwo i dzieci. Ofiary katastrofy to 35-letni Richard Dylan Spencer, 34-letnia Amy Beth Spencer, 7-letnia Chase i 5-letnia Ansley Spencer. Lecieli do znajomych, by spędzić z nimi Wielkanoc.

Rozbity samolot to 6-miejscowy Beechcraft Baron 58, nr rej. N580EA, nr ser. TH-316, napędzany 2 silnikami Continental serii IO520, zbudowany w 1973. Należał do Precision Ag & Seed Services LLC z Scott City - oddziału Vulgamore Family Farms.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.