Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Meksyk zamawia C-27J

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 06 lipca 2011

Alenia Aeronautica podpisała kontrakt z Meksykiem na dostawę 4 samolotów transportowych C-27J Spartan. Wartość umowy to ok. 200 mln USD.


Dotychczas Alenia zebrała zamówienia na 83 C-27J. Na kupno Spartanów zdecydowały się wojska lotnicze Włoch, Grecji, Bułgarii, Litwy, Rumunii, Maroka (na zdjęciu) i Stanów Zjednoczonych / Zdjęcie: Alenia Aeronautica

Na mocy porozumienia zawartego przez spółkę-matkę Alenia Aeronautica - koncern Finmeccanica, Włosi zobowiązali się do dostarczenia 4 samolotów transportu taktycznego C-27J Spartan dla potrzeb Fuerza Aérea Mexicana (wojsk lotniczych Meksyku) za ok. 200 mln. Umowa została sygnowana w siedzibie SEDENA (Secreteria della Defensa Nacional) w Mexico City. Świadkami zawarcia kontraktu byli gen. Augusto Moisés Garcìa Ochoa, Dyrektor Generalny Administracji SEDENA, gen. Leonardo Gonzàlez Garcìa, dowódca Fuerza Aérea Mexicana i Giuseppe Giordo, prezes Alenia Aeronautica.

Pierwszy z zamówionych samolotów ma trafić do Meksyku pod koniec br., a trzy pozostałe - do końca 2012. W ramach umowy producent zapewni także wsparcie logistyczne, dostawę części zamiennych i wyposażenie naziemne.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.