Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

WZMot serwisują Leopardy

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 lipca 2011

WZMot z Poznania i Rheinmetall wygrały przetarg na przeglądy i naprawy 30 Leopardów z 10BKPanc. Trwają już prace serwisowe w Żaganiu.

Przetarg na serwisowanie 30 Leopardów 2A4 z 10BKPanc. został rozstrzygnięty na początku czerwca. O kontrakt rywalizowały dwa konsorcja: WZMot z Poznania i Rheinmetall oraz ZM Bumar-Łabędy i KMW. MON wybrało ten pierwszy zespół. Z niewiadomych przyczyn resort nie podał wartości kontraktu, który obowiązuje do końca roku. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o równowartość kilku milionów Euro.

W związku z wygraniem przetargu Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne i Rheinmetall Landsysteme GmbH podpisały 16 lipca 2011 porozumienie dotyczące współpracy w dziedzinie obsługi i remontów czołgów Leopard. Mieszany zespół techniczny prowadzi już obsługę pierwszych wozów na terenie bazy remontowej w Żaganiu. Obaj partnerzy nie zamierzają ograniczać swej współpracy do serwisowania czołgów Leopard 2. Dyskutowane są kolejne wspólne projekty, dotyczące m.in. oferowania na rynku polskim nowych produktów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.