Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

MAKS 2011: awaria MiG-29

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 18 sierpnia 2011

Z powodu awarii nie ukończył pokazów myśliwiec MiG-29.

W czasie wczorajszych pokazów w locie pilot myśliwca WWS MiG-29M OWT (ze sterowanym wektorem ciągu) musiał skrócić program z powodu problemów technicznych. Udało mu się jednak bez problemów wylądować na pasie lotniska w Żukowskim. Pilotowi nic się nie stało. Samolot nie doznał dalszych uszkodzeń.

Fakt wystąpienia awarii potwierdził przedstawiciel RSK MiG. Nie podał jednak bliższych szczegółów. Lot przerwano, by nie powodować zagrożenia dla publiczności. Dziś MiG-29M OWT ma wziąć udział w pokazach w locie w pełnym zakresie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.