Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowe testy Pumy

Wojska lądowe, 20 marca 2012

Na norweskim poligonie w Porsangmoen trwają testy niemieckiego bwp Puma. Mają one zweryfikować zachowanie pojazdu w ekstremalnie niskich temperaturach.

Niemiecka Puma w Norwegii. W ramach testów sprawdzano m.in. charakterystyki trancyjne wozu, przeprowadzono także strzelania / Zdjęcie: BWB

3-miesięczne testy odbywają się na terenie utworzonego kilka lat temu ośrodka norweskich sił zbrojnych, Allied Training Center w Porsangmoen. To jeden z najzimniejszych obszarów Europy, za kołem podbiegunowym. Próby rozpoczęły się po zakończeniu nocy polarnej (czyli po 10 stycznia) i powinny zakończyć się w najbliższych dniach.

Prowadzone są przez niemiecki Federalny Urząd Uzbrojenia i Zakupów (BWB), który finalizuje w ten sposób próby kilku pierwszych egz. seryjnych (zobacz: Pumy dostarczone Bundeswehrze), przed ogłoszeniem ich gotowości operacyjnej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.