Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa F-15E

Lotnictwo wojskowe, 29 marca 2012

W południowo-zachodniej Azji rozbił się dzisiaj F-15E Strike Eagle. Jeden z pilotów zginął, drugi został lekko ranny.

Jeden z F-15E, należący do 366th Fighter Wing / Zdjęcie: USAF

W lakonicznym oświadczeniu dowództwa Mountain Home Air Force Base, poinformowano, że do wypadku doszło niedaleko lotniska, z którego operował samolot. W wyniku zdarzenia, jeden z pilotów został zabity, drugi został hospitalizowany, jednak odniósł jedynie lekkie obrażenia. Określenie w południowo-zachodniej Azji, oznacza prawdopodobnie jedną z amerykańskich baz lotniczych w rejonie Zatoki Perskiej.

Wiadomo również, że w bazie lotniczej niedaleko Mountain Home, w stanie Idaho, stacjonuje 366th Fighter Wing. W skład tego skrzydła wchodzą trzy eskadry myśliwskie, w których dwie wykorzystują właśnie F-15E.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.