Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy dowódca USAF

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 13 maja 2012

Nowym dowódcą US Air Force zostanie gen. Mark A. Welsh. Stanowisko ma objąć w sierpniu, gdy opuści je dotychczasowy dowódca, gen. Norton A. Schwartz.

O wyborze przez prezydenta Baracka Obamę nowego dowódcy (Chief of Staff) US Air Force poinformował 10 maja sekretarz obrony Leon Panetta. Gen. Mark A. Welsh III jest obecnie dowódcą USAF w Europie (USAFE). Jako pilot wylatał ponad 3400 godzin, głównie na samolotach F-16 i A-10. W USAF służy od 1976. Z Panettą poznali się w czasie, gdy ten był szefem CIA (Central Intelligence Agency). Do grudnia 2010 Welsh był tam dyrektorem ds. wojskowych.

Decyzję Obamy musi jeszcze zatwierdzić Senat. Gen. Schwartz pełni funkcję dowódcy USAF od sierpnia 2008.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.