Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

IFS ponownie z Saabem

Przemysł zbrojeniowy, 21 września 2012

IFS poinformowało przed kilkoma dniami o zawarciu kolejnego porozumienia ze szwedzkim Saabem o współpracy przy wykorzystywaniu systemów IFS Applications.

IFS współpracuje z Saabem, m.in. poprzez wsparcie informatyczne obsługi technicznej samolotów szkolno-bojowych Sk 60, wchodzących w skład szwedzkich wojsk lotniczych / Zdjęcie: Forsvarsmakten

IFS specjalizuje się w dostawach systemów ERP dla podmiotów sektora cywilnego i zbrojeniowego. Współpracuje przy tym z szeregiem agend rządowych oraz przedsiębiorstw sektora cywilnego i zbrojeniowego. Do jego klientów należą m.in. US Air Force Materiel Command, komponenty armijne Wielkiej Brytanii i Norwegii, a także Eurofighter, General Dynamics, Lockheed Martin, BAE Systems i GE Aircraft Engines.

Zawarte przed kilkoma dniami porozumienie z Saabem nie jest pierwszym kontaktem handlowym obydwu przedsiębiorstw. Ich współpraca sięga jeszcze połowy lat 1990. W 2009 strony podpisały umowę o włączeniu systemów IFS Applications do pakietu wsparcia technicznego szwedzkiego producenta (Umowa IFS i Saab, 2009-06-24).

Nowe porozumienie rozszerzy zakres dotychczasowej współpracy pomiędzy INF i Saabem, m.in. poprzez uzyskanie przez Szwedów dodatkowych licencji na wykorzystanie systemów IFS Applications. Pozwoli to im na globalną standaryzację świadczonych usług.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.