Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

E-190 dla Azerbejdżanu

Lotnictwo cywilne, 20 listopada 2012

Embraer i Azerbaijan Airlines podpisały kontrakt na zakup czterech regionalnych odrzutowców Embraer 190. Dostawy do państwowych linii lotniczych Azerbejdżanu mają się rozpocząć w trzecim kwartale 2013.

Zamówione Embraery dołączą do 4 Airbusów modelu 319 i jednego 320, 7 Tu-154M i 8 Tu-134, 4 Boeingów 757-200 i jednego 727-200, a także pojedynczych ATR 72-500 i ATR 47-500. AZAL oczekuje jeszcze na dostarczenie zamówionych samolotów włosko-francuskiej ATR, jednego egz. modelu 42-500 i trzech 72-500, dwóch Boeingów 737-900 i trzech 787-8 / Zdjęcie Embraer

Przedstawiciele brazylijskiego Embraera poinformowali, że za 180,8 mln USD dostarczą azerskim liniom lotniczym Azerbijan Airlines (AZAL) cztery nowe pasażerskie samoloty odrzutowe Embraer 190 i dwa używane Embraer 170. Będą one wykorzystane do lotów na trasach regionalnych i międzynarodowych m. in. do Odessy, Wołgogradu, Soczi i Doniecka.

AZAL obsługują trasy krajowe i międzynarodowe do Europy i Azji. W planie są również połączenia do USA. Główny port lotniczy i baza linii znajdują się w stolicy Azerbejdżanu Baku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.