Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwusetny Legacy 600

Lotnictwo cywilne, 03 grudnia 2012

Embraer poinformował o przekazaniu odbiorcy 200. samolotu dyspozycyjnego rodziny Legacy 600/650.

Zasięg Legacy 650, napędzanego silnikami Rolls-Royce AE 3007A1E, wynosi 7,2 tys. km. Rozwijana prędkość to Ma0.8. Samolot może zabrać na pokład do 14 pasażerów. Katalogowa wartość jednego egzemplarza wynosi około 27,5 mln USD / Zdjęcie: Embraer

Dwusetny Legacy modelu 650 trafił do chińskiej spółki leasingowej China’s Minsheng Financial Leasing (MSFL). Przekazany samolot jest jednym z 13 zakupionych przez to przedsiębiorstwo w 2011.

Legacy 600/650, których pierwsze egzemplarze trafiły do odbiorców na początku 2002, należą do szerokiej gamy samolotów dyspozycyjnych produkowanych przez brazylijskiego Embraera. Obecnie producent kończy prace rozwojowe nad odmianą 500, napędzaną silnikami Honeywell HTF 7500E. Odbyła ona swój pierwszy próbny lot niespełna tydzień temu (Pierwszy lot Legacy 500, 2012-11-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.